Oblečenie z druhej ruky? Vyskúšajte nákup cez inzerciu.

Detské oblečenie

Je nové detské oblečenie príliš drahé a aj tak z neho dieťatko čoskoro vyrastie? Potom vás možno bude zaujímať, že veľa rodičov rieši dilemu, čo s oblečením, ktoré už ich dieťatko neoblečie. Bola by škoda vyhodiť ich, riešením nie je ani nechať ich ležať nevyužité v skrini až kým nevyjdú z módy, mnohokrát ide o zachovalé vecičky, pripravené rovnako dobre poslúžiť novému majiteľovi.

Jednou z ciest ktorou si detské oblečenie nájde nového majiteľa sú burzy na ktorých sa schádzajú ľudia s podobnými záujmami. S rozvojom internetu sa však čoraz častejšie stretávame s online detskými burzami, kde po spravidla bezplatnej registrácii môžu predávajúci pridávať neobmedzené množstvo inzerátov s fotografiami. Oproti klasickej burze to má výhodu – všetko sa dá vybaviť z pohodlia domova. Nevýhodou nákupu cez inzerciu ak predávajúci nie je práve z vášho mesta je nemožnosť vyskúšania a overenia skutočného stavu ponúkanej veci. Môže sa tak stať, že objednaný svetrík je nepoužiteľný, hoci na fotografii vyzeral skvele. So serióznym predajcom sa ale vždy dá dohodnúť k spokojnosti oboch strán.

Ponuka internetových detských búrz je rôznorodá, okrem oblečenia pre najmenších ponúka aj hračky, detské kočíky, kojeneckého potreby, ale na svoje si prídu aj mamičky v sekcii dámske a oteckovia zase v sekcii pánske oblečenie.  Ak ste na otázku v úvode článku odpovedali kladne, potom neváhajte, internetové burzy sú určené práve vám.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
Posledné komentáre
  1. majka45478
    • johny

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *