Aj pánske tepláky môžu byť pohodlné a zároveň štýlové

Takmer každý muž dokáže oceniť pohodlie, ktoré sa často prejavuje aj na spôsobe jeho obliekania. Teplákové oblečenie sa ešte donedávna stretávalo s mnohými predsudkami, ale dnes už nie je nutné robiť kompromisy medzi pohodlím, štýlom a eleganciou, súčasná ponuka na trhu túto dilemu výberu značne eliminuje.

Pohodlie pri športe vyžaduje tepláky

Predsudky z nedávnej minulosti, kedy sa tepláky viazali k istým sociálnym skupinám sú už prekonané, dnes sa už na pánske tepláky nepozerá so značnou nedôverou, štýlové pánske tepláky sa začali objavovať v kolekciách módnych návrhárov v Londýne, Paríži, Miláne a začali byť novým trendom pánskej módy. Nepíšeme o typických voľných teplákoch, ale o elegantných zúžených, s manžetou v športovom štýle a z tkanín ako je hodváb, kašmír, alebo vlna Jersey.

Štýl pod názvom športová elegancia si získava srdcia mnohých mužov, ktorí si dopĺňajú do šatníka tradičné teplákové nohavice. Športová elegancia kombinuje ležérny štýl s maximálnym pohodlím, muži tak už nemusia premýšľať ako vyzerať dobre a zároveň sa cítiť aj maximálne pohodlne.

Aké sú možnosti pri nákupe teplákov?

Trh pánskej módy ponúka veľmi široký sortiment pánskych teplákov, či už na domáce leňošenie, alebo aj každodenné nosenie. Tento typ je vyrábaný z rozdielnych materiálov, ale ich dizajn a strih sú prispôsobené noseniu do práce, školy, alebo na stretnutia s priateľmi.

Aby sa dosiahol efekt športovej elegancie, je nutné venovať pozornosť samotnému výberu, úroveň spracovania si možno pri niektorých vyhotoveniach ľahko popliesť s formálnymi nohavicami.

Jedným z množstva pozitív teplákov je aj to, koľko vydržia. Väčšinou sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zvládnu širokú paletu aktivít a zaobchádzania – od leňošenia doma, až po športovanie, turistiku, či domáce práce. Čim náročnejšie aktivity vykonávate, o to by mal byť materiál odolnejší. Najčastejšie sa možno stretnúť s týmito variantami:

Pánske čierne tepláky – čierna farba sa tradične spája s eleganciou. Tieto tepláky nenarušujú proporcie postavy. Majú zúžené nohy a nenarušujú proporcie mužskej postavy. Môžu obsahovať decentné zdobenie a samozrejme vrecká. Týmto druhom teplákov nič nepokazíte a zvýraznia vaše prednosti.

Pánske bojové tepláky – majú osobitné miesto v sortimente teplákov. Sú vyrobené z teplákového materiálu, kombinujú nadčasový vzhľad a eleganciu, zároveň poskytujú aj pohodlie. Majú vrecká, prípadne aj ozdobný pruh na jednej z nohavíc.

Pánske tepláky s pruhmi – štýlové pruhy dodávajú teplákom atraktívny vzhľad a sú tak skvelou voľbou pre všetkých pánov, ktorí si prajú vyniknúť. Tento typ poskytuje svojim majiteľom okrem nezameniteľného vzhľadu aj dve praktické vrecká.

Ako nosiť tepláky?

S výnimkou modelov, ktoré sú na nerozoznanie od klasických nohavíc, určite neodporúčame kombinovať ich so sakom, svetrami, alebo poltopánkami. Pánske tepláky je možné kombinovať s neformálnym zvrškom – tričkom, mikinou, alebo športovou bundou, ideálne aj so športovými alebo plátenými teniskami, s klasickými bielymi teniskami nikdy neurobíte chybu. Prípustným doplnkom môžu byť športové hodinky.

Tepláky patria k položke, ktorá nikdy nevyjde z módy a nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Dnes ich možno zakúpiť v množstve kamenných obchodov, ale aj na internete, kde je výber prakticky neobmedzený. Ak hľadáte kvalitné pánske tepláky, odporúčame navštíviť internetový obchod BuďChlap.sk

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *