Tipy pre prirodzené zvýšenie plodnosti

Muž a tehotná žena

V dnešnej dobe sa zdravotné problémy a rôzne poruchy, vrátane neplodnosti, riešia primárne liekmi a neprirodzenými zásahmi do organizmu. Ak sa vám pri pokúšaní o bábätko nedarí, nevešajte hlavu a dajte priestor aj prírodným prostriedkom pre zvýšenie plodnosti a celkovej vitality organizmu schopného reprodukcie.

Maca

Maca je prastará tradičná peruánska bylina a kvôli svojim účinkom si vyslúžila aj názov Peruánska modrá tabletka. Je skvelým pomocníkom pri sexuálnej impotencii mužov a frigidite žien. Napomáha riešiť krízu stredného veku či manažérsky syndróm v sexuálnej oblasti. Harmonizuje celý organizmus a podporuje tvorbu testosterónu. Pôvodní obyvatelia Peru  používajú dlhé roky Macu pre jej schopnosti zlepšiť psychickú ako aj fyzickú výkonnosť , omladiť organizmus  a podporiť reprodukčné schopnosti.

Zinok

Zinok v oblasti reprodukčného systému zohráva dôležitú úlohu pri tvorbe spermií a ich aktivite. Okrem toho má vplyv aj na zvyšovanie hladiny testosterónu mužom, ktorí majú jeho hladinu dlhodobo nízku a odporúčaná denná dávka zinku je približne 25 mg. Nedostatok zinku má za následok oslabenie funkcie pohlavných orgánov. Pred tabletami uprednostnite prírodné zdroje zinku ako tekvicové a slnečnicové semienka, šošovica, cícer, fazuľa či kvasnice a ryby.

Ženšen

Tento rokmi osvedčený a využívaný dar prírody sa používa aj ako mužské tonikum, ktoré zlepšuje fyziologickú i sexuálnu vitalitu. Veľmi ľahko si poradí aj s problémom ako je erektilná dysfunkcia a nízky počet spermii.

Selén

Bez selénu by sa v tele netvorili dôležité hormóny a tiež by nebol možný kvalitný vývin reprodukčného systému. Selén sa nachádza najmä v obilninách, zelenine, v pšeničných klíčkoch, cibuli, semenách, rajčinách, brokolici, v citrusových plodoch, avokáde, šošovici a tiež hnedej ryži v závislosti od pôdy, na ktorej bola pestovaná.

Rozchodnica

V prírodnej liečbe sa veľmi často kombinuje so ženšenom alebo ginkom. Účinkami sa podobá ženšenu a navyše má aj výrazné antioxidačné účinky, ktorými podporuje ochranu spermii pred poškodením a zvyšuje plodnosť. Medzi jej ďalšie účinky patrí aj celková harmonizácia hormónov, čo býva častým dôvodom neúspešných pokusov o bábätko u mnohých párov.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 2 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *