Výber dokonalých pánskych šortiek – na čo si dať pozor pri online nákupe?

Nakupovanie cez internet je čoraz populárnejšie a oblečenie si z pohodlia domova objednávame už úplne bežne. Patríte do skupiny tých, ktorí si takto plnia šatníky pravidelne, alebo máte obavy kupovať čokoľvek bez skúšania v kamennom obchode? V tomto článku si ukážeme, čo si všímať, aby ste sa vyhli sklamaniu, ak práve uvažujete o tom, že by sa vám hodili na letnú sezónu pánske šortky.

Vždy kontrolujte veľkostnú tabuľku

Najväčším strašiakom pri objednávaní cez internet býva to, že si kúpite menší alebo zbytočne veľký tovar. Ak si chcete byť istí, že sa vo výbere veľkosti zakaždým trafíte, porovnajte svoje aktuálne miery s veľkostnou tabuľkou vybraného modelu. V závislosti od strihu sa totiž niekedy môže stať, že by vám lepšie sedela iná veľkosť, ako obvykle potrebujete. Odmeranie sa a preštudovanie informácií v tabuľke vám zaberie naozaj zanedbateľnú chvíľku, ale ušetrí čas pri prípadnom vracaní naspäť do e-shopu.

Aká dĺžka, šírka a strih sa vám bude hodiť?

Informácie o dĺžke a šírke kraťasov vám uľahčia rozhodovanie. Môžete si vybrať typ, v ktorom najlepšie vynikne vaša postava, alebo si vhodnou dĺžkou opticky skorigovať prípadné nedostatky. Správne zvolený strih totiž rozhoduje o tom, či budú šortky na vás vyzerať štýlovo, alebo skôr nedbalo.

Pri dĺžke sa okrem odporúčaní držte aj toho, ako sa v kraťasoch cítite. Nemenej dôležité je aj to, či hľadáte skôr športové kraťasy na obľúbené aktivity, kde je dôležité najmä to, aby vás pri pohybe nič neobmedzovalo, alebo model na každodenné nosenie, kedy je rozumnejšie zvoliť decentnú dĺžku tesne nad kolená.

Všímajte si aj materiál

Veľkosť, typ a strih by sme mali. Čo zvážiť teraz? Do úvahy treba brať i materiál, z ktorého sú šortky vyrobené. Z obrázku niekedy nie je jasné, z čoho sú kraťasy ušité, takže sa oplatí prečítať si viac informácií o produkte. Čím pevnejší je materiál, tým je dôležitejšie vybrať si veľkosť, v ktorej sa budete môcť slobodne ohýbať bez toho, aby ste sa museli strachovať o švy a zapínanie.

Okrem toho, typ látky, z akej sú šortky ušité, rozhoduje aj o účele šortiek, ale aj o tom, či budú náročné na údržbu. Ľan treba žehliť, no odvďačí sa vám skvelými termoregulačnými vlastnosťami. Bavlna je nenáročná a nevyžaduje si špeciálnu starostlivosť. Syntetické materiály sú praktické najmä na šport a rýchlo schnú.

Prečítajte si podmienky vrátenia tovaru, ktorý vám nevyhovuje

Netrafili ste sa? Nevadí, vždy máte možnosť šortky vrátiť. Seriózny e-shop má na svojej stránke zverejnené podmienky, do koľkých dní je možné nepoškodený tovar vrátiť naspäť, na akú adresu a dokedy vám budú vrátené peniaze na váš účet.

Rozhodnite sa pre pánske kraťasy z ponuky e-shopu Bolf.sk a sme si istí, že svoj nákup neoľutujete! Na vrátenie máte až 30 dní, poštovné pri objednávkach nad 60 € neplatíte a máte viacero možností, ako za tovar zaplatiť. Stačí si len vybrať preferovaný spôsob. Atraktívne zľavy a bonusy z nakupovania spravia ešte lepší zážitok.

Fotografia: unsplash

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *